BricQ Motion Prime – online – 6-03-2021@15:00 / 7-03-2021@15:00

• I część – 6.03.2021 r. 15:00-17:15
  • II część – 7.03.2021 r. 15:00-17:15

Szkolenie prowadzone przez Katarzynę Nogalską – trenera Akademii LEGO® Education

Zachęć uczniów do poznawania zasad fizyki w akcji. BricQ Motion zaprasza do eksperymentowania z siłami, ruchem i mechaniką.

Uczniowie w klasach 4-8 mają możliwość nauki przed doświadczanie praw fizyki, o których uczą się na lekcjach teoretycznych. Zestaw dla starszych klas może być wykorzystany do eksperymentów, obliczeń i wyciągania własnych wniosków.

Nauka przedmiotów STEAM jest prostsza, kiedy można poznane zasady zastosować w praktyce. Projekty prowadzone w grupach pozwalają analizować i prezentować własne rozwiązania problemów omawianych podczas lekcji.

• krótkie wprowadzenie w koncepcje edukacyjne LEGO® Education,
  • przedstawienie zestawu BricQ Motion Prime,
  • korelacja z podstawą programową,

Szkolenie w formie zdalnej, realizowane w dwóch częściach po 3 godziny lekcyjne.

Dla kogo: Nauczyciele fizyki i przedmiotów STEAM w szkole podstawowej.

Wymagania wstępne: Uczestnicy powinni mieć dostęp do zestawu 45400 LEGO Education BricQ Motion Prime.

Data: 2021-03-06

Trener: Szkolenie prowadzone przez Katarzynę Nogalską - trenerkę Akademii LEGO® Education