EV3 – dla zaawansowanych – Poznań – 23-02-2019

600,00 

Cena specjalna dla nauczycieli: 390,00  – warunki przyznania zniżki i kod rabatowy są podane w zakładce „Zniżka dla nauczycieli” poniżej.

Godziny: 9:00-17:00

Szkolenie prowadzone przez Bartosza Sobkowiaka – trenera Akademii LEGO® Education

9 dostępnych miejsc

Miejsce szkolenia: Tematyka szkolenia:

Opis szkolenia

Głównym celem zajęć wykorzystujących LEGO® MINDSTORMS® EV3 jest rozbudzenie w uczniach potrzeby eksperymentowania z technologią, dzięki której mogą rozwiązywać problemy współczesnego świata. To innowacyjne narzędzie edukacyjne doskonali umiejętności krytycznego myślenia, a także rozwija kreatywność w takich dziedzinach jak informatyka, matematyka czy nauki przyrodnicze. Zestaw jest zrozumiałym, a jednocześnie inspirującym narzędziem dydaktycznym skierowanym do uczniów powyżej 10 roku życia, które pomaga nie tylko opanować wiedzę teoretyczną, lecz także pozwala wykorzystać ją w praktyce.

Program szkolenia:

 • wprowadzenie w koncepcje edukacyjne LEGO Education,
 • zmienne, zakresy, bezpośrednie wykorzystanie czujników i ich kalibracja – zaawansowane programowanie w środowisku graficznym LEGO MINDSTORMS Education EV3,
 • przykłady rozwiązań konstrukcyjnych,
 • planowanie lekcji,
 • i dużo warsztatowej pracy z zestawami.

Dla kogo: Trenerzy oraz nauczyciele pracujący już z robotyką EV3. Warto na szkolenie przyjechać z własnym laptopem i z zainstalowanym świeżym oprogramowaniem ze strony LEGO Education – „oprogramowanie bazowe LEGO MINDSTORMS Education EV3”.
Prosimy o kontakt, jeśli nie mają Państwo możliwości przyjechania z laptopem, zorganizujemy dla Państwa maszynę (ale wygodniej pracuje się na własnym sprzęcie).

Po szkoleniu otrzymają Państwo:

 • certyfikat Akademii LEGO® Education,
 • zaświadczenie Centrum Kształcenia Ustawicznego,
 • „kuferek nauczyciela” LEGO® Education Teacher’s Kit (66438).

W cenę szkolenia wliczony jest obiad.

 

Zniżka dla nauczycieli

Wyciąg z Regulaminu

§ 5 Zniżka dla nauczycieli

 1. Zniżka od ceny regularnej przyznawana jest nauczycielowi automatycznie, gdy spełniony jest minimum jeden z poniższych warunków:
  1. Faktura na szkolenie wystawiona zostanie na szkołę lub organ prowadzący szkołę, w której nauczyciel pracuje,
  2. Przy zgłoszeniu zostanie podany numer legitymacji nauczyciela, którą nauczyciel pokaże na szkoleniu,
  3. Zostanie dosłane na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl zaświadczenie o zatrudnieniu nauczyciela wystawione przez zatrudniającą szkołę.
 2. Wszelkie pytania dotyczące zniżki należy kierować pisemnie na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl.

Jak uzyskać zniżkę?

Jeśli spełniasz warunki opisane powyżej, przy składaniu zamówienia podaj następujący kod kuponu: NAUCZYCIEL. Zniżka nauczycielska zostanie naliczona automatycznie, a przy wystawianiu faktury to zweryfikujemy. Pamiętaj, by podając numer legitymacji nauczycielskiej, zabrać legitymację ze sobą na szkolenie.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl

Dla kogo jest cena specjalna?

Nie chcemy, by zainteresowani szkoleniem nauczyciele nie mogli wziąć w nim udziału z powodów finansowych. Fundacja ALE Nauczanie jest organizacją non-profit, której celem statutowym jest realizowanie działań na rzecz podnoszenia jakości edukacji. Przygotowaliśmy cenę specjalną dla nauczycieli, która pozwala pokryć koszty organizacyjne, lecz dopiero cena regularna pozwoli nam dalej funkcjonować i prowadzić szereg działań z naszymi Partnerami. Dziękujemy!

Odroczona płatność

W przypadku nauczycieli zatrudnionych w szkołach publicznych istnieje możliwość wystawienia faktury z odroczoną płatnością (taką informację należy wpisać przy zamówieniu w polu „uwagi”).

Mapa dojazdu

Przydatne informacje

Data: 2019-02-23

Czas rozpoczęcia: 09:00

Czas zakończenia: 17:00

Miejsce: Biuro AKCES Edukacja, ul. Wysogotowska 9, Przeźmierowo

Trener: Szkolenie prowadzone przez Bartosza Sobkowiaka – trenera Akademii LEGO Education