EV3 – wstęp do robotyki – Warszawa – 28-01-2018

Cena specjalna dla nauczycieli: 390,00  – warunki przyznania zniżki i kod rabatowy są podane w zakładce „Zniżka dla nauczycieli” poniżej.

Szkolenie prowadzone przez Igę Malik – trenera Akademii LEGO® Education

Głównym celem zajęć wykorzystujących LEGO® MINDSTORMS® EV3 jest rozbudzenie w uczniach potrzeby eksperymentowania z technologią, dzięki której mogą rozwiązywać problemy współczesnego świata. To innowacyjne narzędzie edukacyjne doskonali umiejętności krytycznego myślenia, a także rozwija kreatywność w takich dziedzinach jak informatyka, matematyka czy nauki przyrodnicze. Zestaw jest zrozumiałym, a jednocześnie inspirującym narzędziem dydaktycznym skierowanym do uczniów powyżej 10 roku życia, które pomaga nie tylko opanować wiedzę teoretyczną, lecz także pozwala wykorzystać ją w praktyce.

• co to jest EV3 i jak działa,
  • korelacja z podstawą programową,
  • podstawy programowania,

Dla kogo: Trenerzy oraz nauczyciele rozpoczynający pracę z dziećmi (w wieku 10+ według sugestii LEGO® Education). Mile widziane podstawowe umiejętności programistyczne, nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w pracy z robotyką EV3.

• certyfikat Akademii LEGO® Education,
  • „kuferek nauczyciela” LEGO® Education Teacher’s Kit (66438).

W cenę szkolenia wliczony jest obiad.

Data: 2018-01-28

Miejsce: Biuro AKCES Edukacja, ul. Erazma Ciołka 12 pok. 15, Warszawa