Praca metodą projektu z LEGO® Education – Warszawa – 23-02-2019

300,00 

Cena specjalna dla nauczycieli: 195,00  – warunki przyznania zniżki i kod rabatowy są podane w zakładce „Zniżka dla nauczycieli” poniżej.

Godziny: 14:00-18:00

Szkolenie prowadzone przez Igę Malik – trenera Akademii LEGO® Education

5 dostępnych miejsc

Miejsce szkolenia: Tematyka szkolenia: , ,

Opis szkolenia

Praca metodą projektu jest fantastycznym i sprawdzonym narzędziem dydaktyczno-wychowawczym. Stawia ona uczniów w zupełnie nowej pozycji – muszą przejąć inicjatywę, co powoduje, że zmieniają się z biernych w aktywnych uczestników procesu dydaktycznego. Uczniowie muszą być bardziej samodzielni i aktywni, skutecznie komunikować się ze sobą, stworzyć plan i harmonogram pracy, podzielić się rolami, wspólnie podejmować decyzję, a na koniec atrakcyjnie zaprezentować wyniki swojej pracy. Nauczyciela przyjmuje rolę opiekuna, mentora. Zadaniami opiekuna są: określenie zasad projektu, zdefiniowanie celu, pomoc grupie i co najważniejsze – motywowanie uczestników.
Podczas warsztatu uczestnicy wcielą się w rolę uczniów i sami będą mogli wykonać zadania otwarte, a na koniec zaprezentować wyniki. Wykorzystamy dwie platformy edukacyjne – LEGO® Mindstorms® Education EV3 oraz LEGO® WeDo 2.0, jednak metodą projektu można pracować ze wszystkimi zestawami LEGO® Education.

Program szkolenia:

 • Koncepcja Hands-On-Activities,
 • Przedstawienie zestawów LEGO® Education skierowanych dla szkoły podstawowej,
 • Określenie zasad i ról podczas pracy metodą projektu,
 • Ćwiczenia z każdym z zestawów (praca warsztatowa, metoda projektowa),
 • Korelacja z podstawą programową.

Dla kogo:

Trenerzy oraz nauczyciele pracujący z dziećmi w przedszkolach lub z dziećmi w wieku przedszkolnym na zajęciach fakultatywnych, zainteresowani rozwiązaniami LEGO® Education, które mogą wykorzystać w trakcie zajęć.

Wykorzystane zestawy:

 • LEGO® Mindstorms® Education EV3 – zestaw 45544 (zaawansowane programowanie),
 • LEGO® WeDo 2.0 – zestaw 45300 (myślenie komputacyjne).

Po szkoleniu otrzymają Państwo:

 • zaświadczenie Centrum Kształcenia Ustawicznego,
 • Smart – mały zestaw klocków.

 

Zniżka dla nauczycieli

Wyciąg z Regulaminu

§ 5 Zniżka dla nauczycieli

 1. Zniżka od ceny regularnej przyznawana jest nauczycielowi automatycznie, gdy spełniony jest minimum jeden z poniższych warunków:
  1. Faktura na szkolenie wystawiona zostanie na szkołę lub organ prowadzący szkołę, w której nauczyciel pracuje,
  2. Przy zgłoszeniu zostanie podany numer legitymacji nauczyciela, którą nauczyciel pokaże na szkoleniu,
  3. Zostanie dosłane na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl zaświadczenie o zatrudnieniu nauczyciela wystawione przez zatrudniającą szkołę.
 2. Wszelkie pytania dotyczące zniżki należy kierować pisemnie na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl.

Jak uzyskać zniżkę?

Jeśli spełniasz warunki opisane powyżej, przy składaniu zamówienia podaj następujący kod kuponu: NAUCZYCIEL. Zniżka nauczycielska zostanie naliczona automatycznie, a przy wystawianiu faktury to zweryfikujemy. Pamiętaj, by podając numer legitymacji nauczycielskiej, zabrać legitymację ze sobą na szkolenie.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl

Dla kogo jest cena specjalna?

Nie chcemy, by zainteresowani szkoleniem nauczyciele nie mogli wziąć w nim udziału z powodów finansowych. Fundacja ALE Nauczanie jest organizacją non-profit, której celem statutowym jest realizowanie działań na rzecz podnoszenia jakości edukacji. Przygotowaliśmy cenę specjalną dla nauczycieli, która pozwala pokryć koszty organizacyjne, lecz dopiero cena regularna pozwoli nam dalej funkcjonować i prowadzić szereg działań z naszymi Partnerami. Dziękujemy!

Odroczona płatność

W przypadku nauczycieli zatrudnionych w szkołach publicznych istnieje możliwość wystawienia faktury z odroczoną płatnością (taką informację należy wpisać przy zamówieniu w polu „uwagi”).

Mapa dojazdu

Przydatne informacje

Data: 2019-02-23

Czas rozpoczęcia: 14:00

Czas zakończenia: 18:00

Miejsce: Biuro AKCES Edukacja, ul. Erazma Ciołka 12 pok. 15, Warszawa

Trener: Szkolenie prowadzone przez Igę Malik – trenera Akademii LEGO Education