Przedszkolak wynalazca – Warszawa – 30-06-2019

300,00 

Cena specjalna dla nauczycieli: 195,00  – warunki przyznania zniżki i kod rabatowy są podane w zakładce „Zniżka dla nauczycieli” poniżej.

Godziny: 9:00-13:00

Szkolenie prowadzone przez Igę Malik – trenera Akademii LEGO® Education

5 dostępnych miejsc

Miejsce szkolenia: Tematyka szkolenia:

Opis szkolenia

LEGO® Duplo to klocki znane od dawna. Jest to idealny zestaw dla przedszkolaków. Oprócz klasycznych elementów konstrukcyjnych każdy z wymienionych poniżej zestawów znajdują się
elementy do tworzenia maszyn prostych czy budowania pojazdów. Przygotowane przez LEGO® Education zestawy opierają się na naturalnej, niczym nie skrępowanej ciekawości dzieci. Rozwój kreatywności u dziecka wymaga zapewnienia mu możliwości działania, twórczego rozwiązywania problemów i dowiadywania się nowych rzeczy. Przedszkolaki uczą się zapamiętywać i wykorzystywać swoją wiedzę, realizując stawiane przed nimi zdania. Pragną odkrywać świat i poznawać zasady i prawa jakimi się rządzi. W LEGO® Education
chcemy, by dzieci poznawały te zagadnieniapoprzez kreatywną zabawę. Na stacji pociągu matematycznego przedszkolaki poznają liczby, ilości podczas załadowywania pociągu. W STEAM Parku dzieci poznają ruch, pomiar i mają okazję rozwiązywać problemy w zabawny i angażujący sposób. Na szkoleniu uczestnicy będą mieli okazję zbudować różne maszyny i poznać w jaki sposób działają.

Program szkolenia:

 • Koncepcja Hands-On-Activities,
 • Przedstawienie zestawów LEGO® Education skierowanych dla przedszkoli,
 • Ćwiczenia z każdym z zestawów (praca warsztatowa),
 • Korelacja z podstawą programową,
 • Metoda 6 klocków.

Dla kogo:

Trenerzy oraz nauczyciele pracujący z dziećmi w przedszkolach lub z dziećmi w wieku przedszkolnym na zajęciach fakultatywnych, zainteresowani rozwiązaniami LEGO® Education, które mogą wykorzystać w trakcie zajęć

Wykorzystane zestawy:

 • STEAM Park – zestaw 45024 (technika i przyroda),
 • Maszyny Proste DUPLO – zestaw 9656 (technika i przyroda),
 • Maszyny techniczne. Zestaw ze śrubokrętami – zestaw 9206 (technika).

Po szkoleniu otrzymają Państwo:

 • zaświadczenie Centrum Kształcenia Ustawicznego,
 • Smart – mały zestaw klocków.

Zniżka dla nauczycieli

Wyciąg z Regulaminu § 5 Zniżka dla nauczycieli

 1. Zniżka od ceny regularnej przyznawana jest nauczycielowi automatycznie, gdy spełniony jest minimum jeden z poniższych warunków:
  1. Faktura na szkolenie wystawiona zostanie na szkołę lub organ prowadzący szkołę, w której nauczyciel pracuje,
  2. Przy zgłoszeniu zostanie podany numer legitymacji nauczyciela, którą nauczyciel pokaże na szkoleniu,
  3. Zostanie dosłane na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl zaświadczenie o zatrudnieniu nauczyciela wystawione przez zatrudniającą szkołę.
 2. Wszelkie pytania dotyczące zniżki należy kierować pisemnie na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl.

Jak uzyskać zniżkę? Jeśli spełniasz warunki opisane powyżej, przy składaniu zamówienia podaj następujący kod kuponu: NAUCZYCIEL. Zniżka nauczycielska zostanie naliczona automatycznie, a przy wystawianiu faktury to zweryfikujemy. Pamiętaj, by podając numer legitymacji nauczycielskiej, zabrać legitymację ze sobą na szkolenie. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl Dla kogo jest cena specjalna? Nie chcemy, by zainteresowani szkoleniem nauczyciele nie mogli wziąć w nim udziału z powodów finansowych. Fundacja ALE Nauczanie jest organizacją non-profit, której celem statutowym jest realizowanie działań na rzecz podnoszenia jakości edukacji. Przygotowaliśmy cenę specjalną dla nauczycieli, która pozwala pokryć koszty organizacyjne, lecz dopiero cena regularna pozwoli nam dalej funkcjonować i prowadzić szereg działań z naszymi Partnerami. Dziękujemy! Odroczona płatność W przypadku nauczycieli zatrudnionych w szkołach publicznych istnieje możliwość wystawienia faktury z odroczoną płatnością (taką informację należy wpisać przy zamówieniu w polu „uwagi”).

Mapa dojazdu

Przydatne informacje

Data: 2019-06-30

Czas rozpoczęcia: 09:00

Czas zakończenia: 13:00

Miejsce: Biuro AKCES Edukacja, ul. Erazma Ciołka 12 pok. 15, Warszawa

Trener: Szkolenie prowadzone przez Igę Malik – trenera Akademii LEGO Education