Rozwiązania LEGO® Education w edukacji wczesnoszkolnej – Warszawa – 01-03-2020

500,00 

Cena specjalna dla nauczycieli: 325,00 – warunki przyznania zniżki i kod rabatowy są podane w zakładce „Zniżka dla nauczycieli” poniżej.

Godziny: 9:00-15:00

Szkolenie prowadzone przez Katarzynę Nogalską – trenera Akademii LEGO® Education

4 dostępnych miejsc

Miejsce szkolenia: Tematyka szkolenia:

Opis szkolenia

Zestawy LEGO® Education skierowane do uczniów klas 1-3 zostały stworzone z myślą o zwiększeniu kreatywności i zaangażowania uczniów podczas nauki. Na szkoleniu uczestnicy będą mieli okazję pracy warsztatowej z każdym z wymienionych poniżej zestawów. Pokażemy jak można prowadzić zajęcia z otwartym zakończeniem z matematyki, jak urozmaicić zajęcia techniczne dając uczestnikom między innymi szansę poznawania jak działają przekładnie i testowania różnych przełożeń. Dzięki wykorzystaniu znanych i lubianych klocków LEGO® pokażemy jak oswoić emocje i jak o nich rozmawiać. Istotnym elementem edukacji jest myślenie komputacyjne. Nie zawsze musi ono łączyć się z nauką programowania i pracy na komputerze. Pokażemy jak można uczyć dzieci offline oraz z wykorzystaniem tabletów.

Program szkolenia:

 • Koncepcja Hands-On-Activities,
 • Przedstawienie zestawów LEGO® Education skierowanych dla edukacji wczesnoszkolnej,
 • Metoda 6 klocków,
 • Ćwiczenia z każdym z zestawów (praca warsztatowa),
 • Korelacja z podstawą programową.

Dla kogo: Trenerzy oraz nauczyciele pracujący z dziećmi w nauczaniu wczesnoszkolnym zainteresowani rozwiązaniami LEGO® Education, które mogą wykorzystać w trakcie zajęć.

Wykorzystane zestawy:

 • Maszyny Proste – zestaw 9689 (technika i przyroda),
 • Społeczność – zestaw 9389 (edukacja językowa),
 • Literki – zestaw 45027 (edukacja językowa),
 • Zestaw kreatywny – zestaw 45020 (metoda 6 klocków),
 • WeDo 2.0 – zestaw 45300 (myślenie komputacyjne).

Po szkoleniu otrzymają Państwo:

 • zaświadczenie Centrum Kształcenia Ustawicznego,
 • Smart – mały zestaw klocków.

Zniżka dla nauczycieli

Wyciąg z Regulaminu § 5 Zniżka dla nauczycieli

 1. Zniżka od ceny regularnej przyznawana jest nauczycielowi automatycznie, gdy spełniony jest minimum jeden z poniższych warunków:
  1. Faktura na szkolenie wystawiona zostanie na szkołę lub organ prowadzący szkołę, w której nauczyciel pracuje,
  2. Przy zgłoszeniu zostanie podany numer legitymacji nauczyciela, którą nauczyciel pokaże na szkoleniu,
  3. Zostanie dosłane na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl zaświadczenie o zatrudnieniu nauczyciela wystawione przez zatrudniającą szkołę.
 2. Wszelkie pytania dotyczące zniżki należy kierować pisemnie na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl.

Jak uzyskać zniżkę? Jeśli spełniasz warunki opisane powyżej, przy składaniu zamówienia podaj następujący kod kuponu: NAUCZYCIEL. Zniżka nauczycielska zostanie naliczona automatycznie, a przy wystawianiu faktury to zweryfikujemy. Pamiętaj, by podając numer legitymacji nauczycielskiej, zabrać legitymację ze sobą na szkolenie. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl Dla kogo jest cena specjalna? Nie chcemy, by zainteresowani szkoleniem nauczyciele nie mogli wziąć w nim udziału z powodów finansowych. Fundacja ALE Nauczanie jest organizacją non-profit, której celem statutowym jest realizowanie działań na rzecz podnoszenia jakości edukacji. Przygotowaliśmy cenę specjalną dla nauczycieli, która pozwala pokryć koszty organizacyjne, lecz dopiero cena regularna pozwoli nam dalej funkcjonować i prowadzić szereg działań z naszymi Partnerami. Dziękujemy! Odroczona płatność W przypadku nauczycieli zatrudnionych w szkołach publicznych istnieje możliwość wystawienia faktury z odroczoną płatnością (taką informację należy wpisać przy zamówieniu w polu „uwagi”).

Mapa dojazdu

Przydatne informacje

Data: 2020-03-01

Czas rozpoczęcia: 09:00

Czas zakończenia: 15:00

Miejsce: Biuro AKCES Edukacja, ul. Erazma Ciołka 12 pok. 15, Warszawa

Trener: Szkolenie prowadzone przez Katarzynę Nogalską – trenera Akademii LEGO Education