SPIKE™ Prime – online – 30-11-2020@17:15 / 1-12-2020@17:15

• I część – 30.11.2020 r. 17:15-19:30
  • II część – 1.12.2020 r. 17:15-19:30

Szkolenie prowadzone przez Jakuba Piaseckiego – trenera Akademii LEGO® Education

Zestaw SPIKE™ Prime LEGO® Education to narzędzie do nauki STEAM dla uczniów klas 4-8. Łącząc kolorowe elementy konstrukcyjne LEGO, łatwy w obsłudze sprzęt i intuicyjny język kodowania „przeciągnij i upuść” oparty na Scratch, SPIKE Prime nieustannie angażuje uczniów poprzez zabawę w uczenie się. Pomaga w rozwoju myślenia krytycznego i w nauce umiejętności rozwiązywania złożonych problemów.

Przygotowane scenariusze zajęć pozwalają na szerokie wykorzystanie rozwiązania SPIKE Prime, od łatwych projektów do nieograniczonych możliwości kreatywnego projektowania

• co to jest SPIKE Prime i jak działa,
  • podstawy programowania Scratch,

Szkolenie w formie zdalnej, realizowane w dwóch częściach po 3 godziny lekcyjne.

Dla kogo: Warsztaty dla początkujących trenerów oraz nauczycieli rozpoczynających pracę z dziećmi (w wieku 10+ według sugestii LEGO® Education). Mile widziane podstawowe umiejętności programistyczne, nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w pracy z robotyką LEGO.

Data: 2020-11-30

Trener: Szkolenie prowadzone przez Jakuba Piaseckiego - trenera Akademii LEGO® Education