Wszechstronny rozwój przedszkolaka – Warszawa – 30-06-2019

300,00 

Cena specjalna dla nauczycieli: 195,00  – warunki przyznania zniżki i kod rabatowy są podane w zakładce „Zniżka dla nauczycieli” poniżej.

Godziny: 13:30-17:30

Szkolenie prowadzone przez Igę Malik – trenera Akademii LEGO® Education

7 dostępnych miejsc

Miejsce szkolenia: Tematyka szkolenia:

Opis szkolenia

Aby dzieci rozwijały się w sposób optymalny musimy wspierać ich wszechstronny rozwój. Oznacza to, że nie zaniedbujemy żadnego rodzaju aktywności dziecka. Głównym rodzajem aktywności przedszkolaków jest zabawa i właśnie dzięki niej najlepiej wspierać i stymulować wszechstronny rozwój. Zestawy LEGO®Duplo są przygotowane w taki sposób,
aby za pomocą zabawy uczyć i rozwijać na wielu płaszczyznach.
Wykorzystując tylko 6 klocków (metoda 6 klocków) możemy przeprowadzić ponad 200 krótkich ćwiczeń z dziećmi. Ćwiczenia te mogą być wprowadzeniami do złożonych projektów lub przerywnikami w zajęciach.
Kompetencje językowe najłatwiej rozwijać u przedszkolaków poprzez odgrywanie ról i tworzenie opowieści. Spotkanie w „Kawiarence Duplo” to świetna okazja do nauki korzystania z menu, budowania wg wzoru, poznawania liczb i praw rządzących handlem. W „Naszym Mieście” dzieje się bardzo dużo! Niespodzianki, które niesie codzienność wymagają prawdziwych bohaterów i inżynierów – przedszkolaki będą mogli się w nich wcielić i pomóc opanować różne sytuacje. Z kolei zestaw „Opowieści” skupia się wokół norweskich baśni o trzech koziołkach. Możemy razem z dziećmi budować historię, szukać nowych zakończeń i tworzyć dalsze losy koziołków. Wspieramy rozwój kompetencji językowych jak również rozwój społeczno-emocjonalny. Idąc dalej możemy poznawać „Dzikie Zwierzęta” w ich naturalnym środowisku, eksplorować co jedzą i czego potrzebują aby przeżyć.
A co najważniejsze – klocki LEGO® zapewniają grupie wiele godzin zabawy, która może wychodzić daleko poza ramy kart inspiracji od LEGO® i podręczników dla nauczycieli.

Program szkolenia:

 • Koncepcja Hands-On-Activities,
 • Przedstawienie zestawów LEGO® Education skierowanych dla przedszkoli,
 • Ćwiczenia z każdym z zestawów (praca warsztatowa),
 • Korelacja z podstawą programową,
 • Metoda 6 klocków.

Dla kogo:

Trenerzy oraz nauczyciele pracujący z dziećmi w przedszkolach lub z dziećmi w wieku przedszkolnym na zajęciach fakultatywnych, zainteresowani rozwiązaniami LEGO® Education, które mogą wykorzystać w trakcie zajęć.

Wykorzystane zestawy:

 • DUPLO Opowieści – zestaw 45005 (kompetencje humanistycznie),
 • 6 klocków (ćwiczenia wprowadzające, ogólnorozwojowe),
 • LEGO® DUPLO Kawiarenka – zestaw 45004 (kompetencje matematyczne, role w społeczeństwie),
 • LEGO® DUPLO Nasze Miasto – zestaw 45021 (rozumienie relacji, odgrywanie ról),
 • LEGO® DUPLO Dzikie Zwierzęta – zestaw 45012 (przyroda).

Po szkoleniu otrzymają Państwo:

 • zaświadczenie Centrum Kształcenia Ustawicznego,
 • Smart – mały zestaw klocków.

 

Zniżka dla nauczycieli

Wyciąg z Regulaminu § 5 Zniżka dla nauczycieli

 1. Zniżka od ceny regularnej przyznawana jest nauczycielowi automatycznie, gdy spełniony jest minimum jeden z poniższych warunków:
  1. Faktura na szkolenie wystawiona zostanie na szkołę lub organ prowadzący szkołę, w której nauczyciel pracuje,
  2. Przy zgłoszeniu zostanie podany numer legitymacji nauczyciela, którą nauczyciel pokaże na szkoleniu,
  3. Zostanie dosłane na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl zaświadczenie o zatrudnieniu nauczyciela wystawione przez zatrudniającą szkołę.
 2. Wszelkie pytania dotyczące zniżki należy kierować pisemnie na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl.

Jak uzyskać zniżkę? Jeśli spełniasz warunki opisane powyżej, przy składaniu zamówienia podaj następujący kod kuponu: NAUCZYCIEL. Zniżka nauczycielska zostanie naliczona automatycznie, a przy wystawianiu faktury to zweryfikujemy. Pamiętaj, by podając numer legitymacji nauczycielskiej, zabrać legitymację ze sobą na szkolenie. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres kontakt@alenauczanie.edu.pl Dla kogo jest cena specjalna? Nie chcemy, by zainteresowani szkoleniem nauczyciele nie mogli wziąć w nim udziału z powodów finansowych. Fundacja ALE Nauczanie jest organizacją non-profit, której celem statutowym jest realizowanie działań na rzecz podnoszenia jakości edukacji. Przygotowaliśmy cenę specjalną dla nauczycieli, która pozwala pokryć koszty organizacyjne, lecz dopiero cena regularna pozwoli nam dalej funkcjonować i prowadzić szereg działań z naszymi Partnerami. Dziękujemy! Odroczona płatność W przypadku nauczycieli zatrudnionych w szkołach publicznych istnieje możliwość wystawienia faktury z odroczoną płatnością (taką informację należy wpisać przy zamówieniu w polu „uwagi”).

Mapa dojazdu

Przydatne informacje

Data: 2019-06-30

Czas rozpoczęcia: 13:30

Czas zakończenia: 17:30

Miejsce: Biuro AKCES Edukacja, ul. Erazma Ciołka 12 pok. 15, Warszawa

Trener: Szkolenie prowadzone przez Igę Malik – trenera Akademii LEGO Education