Zaproszenie na bezpłatne warsztaty z Arduino Education
Rozszerz ofertę zajęć o Arduino Education – warsztat 22.08, godz. 10:00, Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,
ul. Uniwersytetu Poznańskiego 4.
Z radością dzielimy się informacją, że jako AKCES Edukacja zostaliśmy zaproszeni do prac nad rozwojem nowych rozwiązań edukacyjnych Arduino Education (więcej informacji ).
W związku z tym w czwartek 22 sierpnia o godzinie 10:00 zapraszamy entuzjastów STEAM na bezpłatne warsztaty prowadzone przez przedstawicieli z centrali Arduino Education!
Warsztat będzie okazją do zapoznania się z rozwiązaniami oraz planami rozwoju Arduino Education w Polsce.
Teacher training – agenda:
- Welcoming teachers
- Hands-on workshop with CTC 101 (ca. 4 hours)
- CTC GO! presentation
- Competition to set up reference schools in Poland
- Projekty eTwinning – nowoczesna edukacja w Twojej szkole. Monika Mojsiejonek, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Warsztat w języku angielskim
Miejsce: Poznań
Warsztat bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Dalsze szczegóły przekażemy zakwalifikowanym uczestnikom.
Do zobaczenia